Travel Partner

GRATISY

     Nie chcesz dawać pieniędzy  ...

                ... a nie masz pomysłu na prezent?

 

Zakup nasz voucher na dowolną sumę, do wykorzystania na oferty ze stron:

TRAVEL PARTNER oraz TRAVEL OKAZJA!

NOWOŚĆ! Przygotujemy również wyjazd na indywidualne zamówienie! GRATIS!

Każdy voucher posiada swój unikatowy numer i jest na okaziciela. Voucher opiewa na konkretną sumę. Jeżeli upragniony wyjazd jest droższy niż suma na voucherze - NIE MARTW SIĘ - wystarczy dopłacić różnicę.

 

Nie musisz odbierać osobiście!

Zadzwoń: +48 61 841 13 52  lub napisz  

Określ na jaką sumę voucher ma zostać zakodowany. Po wpłynięciu należności na nasze konto wyślemy go do Ciebie na wskazany adres.

 

Dla kogo?

Nasz voucher to doskonały prezent dla pracowników, szefa, młodej pary, rodziców, dziadków, dziewczyny, chłopaka, żony, męża, na wieczór panieński, urodziny, imieniny, Gwiazdkę, Mikołaja, zająca, Wielkanoc, dzień chłopaka, dzień dziecka, dzień kobiet i właściwie od tak sobie również.

... POMYSŁ NA PREMIĘ LUB NAGRODĘ ...

... POMYSŁ NA PREZENT ...

 

Każdy voucher wysyłamy elegancko zapakowany.

Koniec ze zmartwieniami co dać w prezencie! Nie czekaj! Zaopatrz się w NASZ voucher!

 

 REGULAMIN

 

 

Zapisz się do Newslettera
I bądź na bieżąco z naszymi ofertami!

OTRZMYWANIE INFORMACJI: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.
Bezpieczne biuro

PARTNERZY