Travel Partner

O NAS

 

Travel Partner ... Nowe kierunki! Nowe horyzonty!

 

MISJA:

Od ponad 30'tu lat członkowie naszego zespołu zaangażowani są w realizacje wypraw i wyjazdów marzeń. Nasza oferta jest stale poszerzana. Jesteśmy otwarci na nowe destynacje, nie boimy się wyzwań, dlatego z chęcią realizujemy nawet pozornie najbardziej niewykonalne pomysły.

Specjalizujemy się w obsłudze zarówno klientów indywidualnych jak i grup firmowych. Dużym doświadczeniem dysponujemy również organizując fascynujące wyprawy, trekkingi czy nurkowania. Zawsze kładziemy nacisk na solidność i wysoką jakość naszych usług oraz bezpieczeństwo Klientów.

W prostym i intuicyjnym menu ofertowym znajdziecie wszystkie typy wyjazdów, które oferujemy lub, które możemy dostosować i wycenić według Waszych preferencji.

Nie ma dla nas wypraw niemożliwych, są jedynie te trudniejsze do zrealizowania!

 

FILOZOFIA:

Opierając się na zdobytym przez lata doświadczeniu organizujemy wyjazdy inne, niż te szeroko dostępne na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność i przygodę w sensownej cenie zarówno na terenie Polski jak i za granicą!

Regularnie uczestnicząc w targach turystycznych i sportowych na całym świecie wynajdujemy niestandardowe możliwości odkrywania świata.

Nasze oferta skierowana jest zarówno do osób, które znają języki i pragną dołączyć do międzynarodowych grup (wyjazdy BEZ PILOTA) lub na własną rękę gospodarować czasem przeznaczonym na zwiedzanie (wyjazdy FLY & DRIVE), jak również do turystów, którzy pewniej czują się w grupach pod opieką doświadczonych pilotów z językiem polskim.

Długie doświadczenie zarówno w pilotowaniu jaki i organizacji wyjazdów oraz eventów firmowych (INCENTIVE) pozwala nam dostosować ofertę tak, aby w wyznaczonym budżecie przygotować wyjazd nie tylko na wysokim poziomie, ale przede wszystkim taki, który na długo pozytywnie zapisze się w pamięci uczestników.

 

STANDARDY:

Każdy nasz wyjazd oparty jest o najlepszy standard zakwaterowania i transportu dostępny w danym przedziale cenowym. Zawsze podajemy zalety oraz ewentualne niedogodności wybieranych przez nas świadczeń.

Z nami nigdy nie jedziesz w ciemno! Zawsze za dobre pieniądze!

 

KADRA:

Łączy nas miłość do przygody i ciągłego poznawania świata. Pochodzimy z różnych miast i krajów, ale wspólnym mianownikiem jest pasja działania i doświadczenie zapewniające sukces oraz bezpieczeństwo. Jesteśmy ambasadorami naszych pasji, które z chęcią zaszczepiamy w innych.

 

 

             

 

 

Zapisz się do Newslettera
I bądź na bieżąco z naszymi ofertami!

OTRZMYWANIE INFORMACJI: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH: Administratorem danych osobowych jest Travel Partner Alicja Kafarska,ul.J.H.Dąbrowskiego 67, 60-523 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu świadczenia usługi newsletter, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych usług Travel Partner Alicja Kafarska. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.
Bezpieczne biuro

PARTNERZY